بسمه تعالی
شرکت برج نورد دماوند در سال 1378 توسط جمعی از دانش آموختگان برتر صنعت آسانسور و پله برقی به طور رسمی با شماره ثبت 357405 با هدف بهبود کیفیت نصب ، نگهداری ، نوآوری و توجه توامان به طراحی – مهندسی و مدیریت کنترل پروژه و ظرفیت های هنری و مهندسی آسانسور تاسیس گردید.

این شرکت سعی نموده است با استفاده از تلفیقی از نیروهای جوان ، فعال ، خلاق و سالم در کنار متخصصین با تجربه و به کارگیری فناوری های روز صنعت  آسانسور فعالیت نماید ، شرکت برج نورد دماوند با انتخاب با کیفیت ترین قطعات و لوازم پیشرفته و منطبق با تکنولوژی روز دنیا از معتبر ترین شرکتهای اروپایی و همچنین برخی تولیدات داخلی که از نظر کیفیت قابل رقابت با مشابه  خارجی بوده و تموما مطابق با استاندارد EN81  است ، همواره سعی در جلب نظر مشتریان گرامی داشته و دارد.
ما از همان بدو تاسیس شرکت با تکیه بر دانش به روز متخصصین خود موفق به دریافت گواهینامه طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صنایع و معادن و عضویت رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و خدمات وابسته شدیم.


شرکت برج نورد دماوند با شعار << بهترین ها ماندگار می شوند>> ضمن دعوت به همکاری شما صنعتگر محترم و فعال  در زمینه صنعت ساختمان گوشه ای از فعالیت های خود را جهت آشنایی هرچه بیشتر شما سرور گرامی با گستره فعالیت مجموعه برج نورد دماوند به حضورتان ارائه می نماید.
همکاری با شرکت بین المللی پیمانکاری گریدیک استراتوس و تعاونی مسکن کارکنان طلوع فجر و تعاونی انبوه ساز نوین اسکان ( به عنوان برترین انبوه ساز سال 91 ) و دهها پروژه ارزنده دولتی دیگر از جمله سوابق کاری این شرکت می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به منوی پروژه های شرکت مراجعه نمائید.
با احترام
مدیریت برج نورد دماوند