شرکت برج نورد دماوند در سال 1378 توسط جمعی از دانش آموختگان برتر صنعت آسانسور و پله برقی به طور رسمی با شماره ثبت 357405 با هدف بهود کیفیت نصب،نگهداری ؛ نوآوری و توجه توامان به طراحی مهندسی و مدیریت کنترل پروژه و ظرفیت های هنری و مهندسی آسانسور تاسیس گردید.
این شرکت سعی نموده است با استفاده از تلفیقی از نیروهای جوان ، فعال ،خلاق و سالم در کنار متخصصین با تجربه و به کارگیری فناوری های روز صنعت آسانسور فعالیت نماید ، شرکت برج نورد دماوند با انتخاب با کیفیت ترین قطعات و لوازم پیشرفته و منطبق با تکنولوژی روز دنیا از معتبرترین شرکتهای اروپایی و همچنین برخی تولیدات داخلی که از نظر کیفیت قابل رقابت با مشابه خارجی بوده و تماما مطابق با استاندارد EN81 است ، همواره سعی در جلب نظر مشتریان گرامی داشته و دارد.
ما از همان بدو تاسیس شرکت با تکیه بر دانش به روز متخصصین خود موفق به دریافت گواهینامه طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صنعت،معدن و تجارت و عضویت رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران خدمات وابسته شدیم.
شرکت برج نورد دماوند با شعار (بهترین ها ماندگارند)ضمن دعوت به همکاری شما صنعتگر محترم و فعال در زمینه صنعت ساختمان گوشه ای از فعالیت های خود را جهت آشنایی هرچه بیشتر شما سرورگرامی با گستره فعالیت مجموعه برج نورد دماوند به حضورتان ارائه می نماید.
همکاری با شرکت بین المللی پیمانکاری گرید یک استراتوس و تعاونی مسکن کارکنان طلوع فجر و تعاونی انبوه ساز نوین اسکان وشرکت رویال ساختمان آریا و سازمان صنایع دفاع و وزارت جهاد کشاورزی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرکز و مجتمع دانشگاهی آیت اله رفسنجانی و وزارت بهداشت ، در مان و آموزش پزشکیو دهها پروژه ارزنده دولتی و خصوصی دیگر از جمله سوابق کاری این شرکت می باشد.
زمینه های فعالیت:
1-طراحی ، تامین ، ساخت ونصب و راه اندازی ،سرویس ونگهداری، ساخت انواع آسانسور و پله برقی در سرتاسر ایران عزیز